Movies
Ratings
101
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0