Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5