Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
BargainRated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0