Movies
Ratings
100
The ChaserRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 2.0