Series
Ratings
112
Yarichin Bitch ClubRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Lupin the ThirdRated ★ 4.0
Lupin III PART5Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 0.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5