Movies
Ratings
230
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
PinaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0- BABY!Rated ★ 2.5
- EyelevelRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
IconoclasmRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0