Movies
Ratings
89
John WickRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0