Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0