Movies
Ratings
586
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
PreciousRated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0