Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The BeastRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0