Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
SoulRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0