Series
Ratings
14
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- M&MRated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0