Movies
Ratings
1062
The FabelmansRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0