Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
HwajungRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0- Go Mom Go!Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5