Movies
Ratings
522
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 4.0
GretaRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5