Series
Ratings
80
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Impuros Season 4Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0- カレイドスター OVA EXTRA STAGE「笑わない すごい お姫様」Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Red BalloonRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Hello, Me!Rated ★ 4.0