Series
Ratings
25
Fight For My WayRated ★ 1.5- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0