Titles you rated
A Time Called YouRated ★ 2.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Invisible City Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
Locke & KeyRated ★ 2.0
Locke & Key Season 2Rated ★ 2.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.0
FreudRated ★ 2.0- Chicago Party Aunt Season 2Rated ★ 1.5
Chicago Party Aunt Season 1Rated ★ 1.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.5