Series
Ratings
47
Emily in ParisRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0