Movies
Ratings
92
The PostRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
LooperRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 0.5
Zack and Miri Make a PornoRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 5.0
Garak Market RevolutionRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
DerailedRated ★ 0.5
We Were SoldiersRated ★ 1.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5