Series
Ratings
15
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0