Movies
Ratings
27
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 5.0
The SurvivalistRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0