Series
Ratings
82
Fight For My WayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
LastRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 1.5
My Shy BossRated ★ 1.0
Missing NineRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 2.5