Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 4.0