Titles you rated
Blue TowerRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0