Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0