Movies
Ratings
264
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.5