Titles you rated
Depp v HeardRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The DropoutRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0