Series
Ratings
51
ClannadRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.5