Movies
Ratings
613
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0