Movies
Ratings
292
LoganRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5