Movies
Ratings
139
Ocean WavesRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0