Series
Ratings
36
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0