Movies
Ratings
524
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0
Tokyo MER: The MovieRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Look BackRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 1.0