Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 3.0
What Men WantRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 1.5
CountRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
HerstoryRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 1.5