Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 1.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Sing AgainRated ★ 4.0
Sing Again 2Rated ★ 3.5
Dancing 9Rated ★ 3.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 2.5