Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 2.0
SeventeenRated ★ 2.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.5
The Best EndingRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5