Movies
Ratings
84
The NeighborsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0