Movies
Ratings
24
Horror StoriesRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 1.0
Lone SurvivorRated ★ 1.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
Two Days, One NightRated ★ 1.0
Santa BarbaraRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0