Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.0