Movies
Ratings
18
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0