Series
Ratings
21
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Addicted HeroinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0