Movies
Ratings
90
The HolidayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Because I Love YouRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0