Movies
Ratings
91
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
True FictionRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.0
WonderRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0