Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Boyz n the HoodRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
PixelsRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.0
My DictatorRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 1.5- The WindowRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5