Movies
Ratings
228
The World of LoveRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0