Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5