Series
Ratings
17
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0