Movies
Ratings
15
TakenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0