Series
Ratings
28
ChernobylRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- Steel Troops WRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0